Skip to content
Skip to service links: contact, tools, help, the group
Skip to search
Skip to main navigation
Skip to sub navigation
Skip to Footer with links to masthead, print, email a friend and disclaimer
 

Pikat e Sherbimit te DHL-se

Gjeni vendin me te afert te DHL Express apo Piken e Sherbimit per te pare orarin dhe limitin e fundit per te dorezuar dergesen. Me pas, ju duhet thjesht ta dorezoni atje ose te terhiqni dergesen tuaj.

DHL Service Point

DHL International (Albania) Ltd.
Zyrat Qendrore
Autostrada Tiranë - Durrës, Rruga Paralele, Km 8
Komuna Kashar, Tiranë.


Orari
E Hene - E Premte 08:00-18:00
E Shtune 08:00-12:00
E Diele Mbyllur
Ditet e Festave Mbyllur
 
 
Gjurmimi
Gjurmimi Me teper Opsione Gjurmimi
Sherbim vetem per kliente cash, çmim i duhur me opsione te duhura paketimi kur transportoni vetem ne Pikat e Sherbimit DHL.